Zarabianie w Internecie na pełen etat?

Czy zarabianie przez Internet może być jedynym źródłem utrzymania? A może należy postrzegać je wyłącznie w kategoriach pracy dodatkowej? Wszystko zależy od branży, którą wybierzemy, i od naszych umiejętności w zakresie pozyskiwania zleceń. No właśnie, „umiejętności w zakresie pozyskiwania zleceń” – praca w Internecie rzadko kiedy opiera się na umowie o pracę – znacznie częściej jest to umowa o dzieło lub umowa zlecenie.

Umowę o pracę przez Internet można uzyskać jako grafik, programista, słowem: w profesjach wymagających bardzo specjalistycznej wiedzy. Z kolei zarabianie w Internecie jako copywriter wiąże się zazwyczaj właśnie ze wspomnianymi umowami o dzieło. Co jednak ważne: w obydwóch przypadkach można się utrzymać tylko z tego internetowego fachu. Zleceń jest bowiem na tyle dużo, że każdy, kto poświęci na ich realizację adekwatną ilość czasu, będzie w stanie odebrać na koniec miesiąca godziwą wypłatę. Dość zresztą powiedzieć, że copywriter piszący jedynie dla giełd tekstowych, może zarobić w Polsce nawet 4000 zł miesięcznie!

Znalazłeś się tutaj dzięki współpracy z poniższym serwisem:

Witaj na moim serwisie o biznesie! Mam nadzieję że moje artykuły okażą się przydatne i dowiesz się wielu przydatnych informacji o świecie biznesu! Nie czekaj! Zapraszam do czytania!