Projektowanie strony internetowej polega na doskonałym połączeniu kreatywności i artyzmu we współpracy z najnowocześniejszymi technologiami. Projektowanie stron internetowych nie jest zabawą dla dzieci i może wymagać posiadania umiejętności …

Projektowanie strony internetowej polega na doskonałym połączeniu kreatywności i artyzmu we współpracy z najnowocześniejszymi technologiami. Projektowanie stron internetowych nie jest zabawą dla dzieci i może wymagać umiejętności myślenia poza wyobraźnią i złapania nerwów użytkowników i ich oczekiwań.

Kluczowe zasady web designu

Jeśli tworzysz witrynę internetową lub poszukujesz specjalistów, aby zaktualizować istniejący projekt witryny, najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie dedykowanego projektanta stron internetowych. Dostępne są miliony projektantów stron internetowych, którzy twierdzą, że dysponują światowej klasy wiedzą i umiejętnościami. W jaki sposób decydujesz, który z nich jest lepszy od drugiego, a który wybrać?

Cóż, po prostu przejrzyj listę opracowaną poniżej, kiedy planujesz zatrudnić projektanta strony lub zatrudnić zespół projektantów stron internetowych dla twoich aspektów projektowych.

· Zastanów się nad doświadczeniem, ale nie polegaj na nim całkowicie! Jeśli zapytasz kogoś, kto planuje zatrudnić projektanta stron internetowych, zasugeruje Ci, abyś dał pierwszeństwo doświadczonemu, a nie świeżemu. Cóż, wszyscy mają swoje przekonania. Ale osobiście nie uważam, aby doświadczeni projektanci zawsze byli owocni i kreatywni. Projektowanie stron internetowych polega na kreatywności i często zdarza się, że doświadczeni projektanci często mają słabą kreatywność, podczas gdy nowi projektanci często mają świetne umiejętności projektowe i siłę wyobraźni. Zastanów się nad doświadczeniem, ale nie oceniaj kogoś na podstawie tego.

· Tam, gdzie doświadczenie nie jest tak istotne, portfolio pracy projektantów stron internetowych jest! Opis papierowy pracy, którą wykonali, więc strony internetowe nie są ważne; zawsze poproś ich, aby podali Ci strony internetowe, na których pracowali, zamiast martwego opisu tego, co zrobili. W ten sposób dowiesz się, jak faktycznie wyglądają zaprojektowane przez nich witryny i jak to działa.

· Poznaj ich wiedzę techniczną i umiejętności projektowania! W oparciu o wymagania witryny spróbuj dowiedzieć się, co oferują ci projektanci stron internetowych. Ogólnie rzecz biorąc, profesjonalni projektanci stron internetowych powinni mieć krystalicznie czyste podstawy HTML, CSS, JavaScript, Jquery, AJAX, Web Design 2.0, Flash, Flex, ActionScript itp. Oraz różne narzędzia do edycji i projektowania, takie jak Adobe Photoshop, Corel Draw i Macromedia itp. W Ponadto, jeśli mają trochę wiedzy programistycznej, SEO i pisania treści, byłoby to bonusem!

Jak zostać web designerem?

· Ile będą Cię obciążać? Praca z kimś, kto daje wszystko za nic, skutkuje zatłoczeniem strony. Wystarczy uzyskać szczegółowe informacje na temat ofert projektantów usług w podanej cenie, a także porównać oferty cenowe różnych projektantów.

· Oprócz tych wszystkich, po prostu zapoznaj się z ich umiejętnościami komunikacyjnymi, warunkami umowy i zapytaj ich poprzednich klientów, a także uzyskaj ich recenzje.

To wszystko z mojego końca! Podczas zatrudniania dedykowanego projektanta witryn internetowych zawsze postępuj zgodnie z powyższymi wskazówkami. Powodzenia!